Hinnad ja paketid

http://oleparem.ee/pood/

Sagedasti esitatud küsimused

Coaching on inspireeriv vestlus, kus coachee ehk Coachi vestluspartner ise seab paika vestluse lõpptulemuse ja suuna, kuhu ta soovib jõuda. Coachi ülesanne on inimest tema enesearengu teekonnal jõustada, innustada, toetada. Kõik vastused peituvad inimeses endas. Coach aitab läbi sobivate küsimuste vastused üles leida. Ta ei paku nõu, arvamusi ega instruktsioone. Coaching baseerub inimese tugevuste ja potentsiaali esile toomises.

Coaching on suunatud tulevikku erinevalt psühhoteraapiast, mis tegeleb tihtilugu minevikusündmuste ja probleemide lahendamisega. Coach aitab inimesel välja selgitada tema visiooni soovitud tulevikust ning parima teekonna sinna jõudmiseks. Seepärast tugineb coaching usul, et inimene ise on ekspert, kes teab mis on talle parim. Siinkohal erinebki coaching mentorlusest, kus mentor on ekspert ja nõuandja, samas võib mentor kasutada coachingu meetodeid oma töö tegemiseks.

 

Coachingut iseloomustab tulemustest lähtuv mõttelaad. Inimestena on meie tunded ja mõtted automaatjuhtimisel ning me pole tihti teadlikud millist mõttelaadi me mingis olukorras kasutame. Oma suurema või väiksema eesmärgi saavutamisel on oluline endas kõige pealt selgus luua, mida ma täpselt tahan. See aitab luua selgema visiooni soovitud tulemusest. Coach aitab  seda visiooni kogu enesearengu protsessi vältel silme ees hoida, et saavutada eesmärk soovitud sihtpunktist.

Inimesel on aeg ajalt vaja välja kutsuda oma põhiküsimused nn suured küsimused.  Mõned lähevad selleks metsa, mõned pikale matkale, mõned tantsivad, mõned laulavad oma küsimusi. Igaühel on oma viis. Üheks võimaluseks on ka kohtuda Coachiga, kes aitab inimesel olulised küsimused üles leida ja oma mõtetes, tunnetes, unistustes selgust luua. Olemas on erinevaid coache nagu näiteks äri-, juhtimis- karjääri, edu-, stressi-, tervise-, pere coachid. Kui Sind huvitab isiklik areng ja elustiili parandamine oled leidnud õige koha kust alustada. Võta ühendust juba täna Helena Ploompuu arengutreeneri ja coachiga ja alustame koos üht põnevat teekonda.

Lõpetuseks tsitaat raamatust „Coaching samm-sammult“

„Mõistuseaias istutatakse vastuseid eeldustega nende täielikust pädevusest, neid kastetakse võimsate küsimustega ning kuulatakse sooja ja keskendunud tähelepanupäikesega. Nagu kaunis lill, hakkab ka tänulik vestluskaaslane sellistes tingimustes kasvama ja õilmitsema. Taolises keskkonnas avaldab inimene oma unistused.“

Tasuta konsultatsioon

Shopping Cart